Про компанію

Вітаємо на сайті ilechko.com.ua. До Вашої уваги краща столярна продукція: двері, сходи, меблі та інтер’єри. Але це лише частина великої сімейної справи Творчої столярної майстерні, тому запрошуємо також відвідати наші наступні сторінки: tsm.lviv.ua, де зможете познайомитись зі продукцією багетної майстерні, та kheruvym.com.ua – продукція сакрального призначення.

Хто ми

Ми — сімейне виробниче підприємство зі Львова, засноване у 1993 році. Займаємось проектуванням, виробництвом та монтажем дерев`яних дверей, сходів, меблів, настінних панелей, дерев`яних інтер`єрів. Працюємо як з приватними помешканнями, так і з комерційними структурами: готелями, ресторанами та ін.

Історія

Все почалось в далекому 1961 році, коли майбутньому засновнику підприємства Ілечкові Василю, якому на той час було всього 10 років, подарували рубанок. З того часу він закохався у дерево і проніс цю любов крізь роки, не розлучаючись зі столярною справою вже ніколи. Згодом він здобув столярну освіту і почав працювати самостійно, виконуючи індивідуальні замовлення. Замовлень було стільки, що іноді доводилось працювати по 16 год на добу. Найбільша проблема у 80-х рр. полягала в тому, що було важко придбати не те, що верстати, а і звичайні інструменти, які для будь-якого столяра є “додатковими руками”. Таким чином, у 1988 році, Василь Ілечко, на основі власних креслень, самотужки створив універсальний багатофункційний деревообробний верстат, який відкрив безліч нових можливостей для розвитку власної столярної справи.

Після здобуття Україною незалежності  у 1991 р., Василь Ілечко заснував приватне підприємство “Творча Столярна Майстерня”, яке на сьогодні є потужною виробничою компанією і займає лідерські позиції в своєму регіоні.
Філософія власника та засновника “Творчої Столярної Майстерні” проста:
“Робити або дуже добре, або не робити зовсім”. Можливо тому маємо багато клієнтів не лише з України, але й з країн Європи.

Які відмінності?

Ми працюємо з кожним клієнтом індивідуально, починаючи з розробки дизайну, продовжуючи виробництвом і завершуючи монтажем виробів. Пропонуємо комплексне рішення “під ключ”.

Переваги

Бездоганна якість наших виробів — найголовніша перевага. Трьохетапне шліфування, тришарове (іноді більше) покриття лаком — ось кілька секретів незмінно високої якості продукції протягом вже більш як 25-ти років.

Наші клієнти